Турнір пам’яті

2016-11-27

27 листопада у спортивному залі проходив відкритий турнір з шашок та шахів, присвячений пам’яті Віктора Олександровича Винника.

Організував турнір учитель фізичної культури Ткаченко Віктор Григорович.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Віктора Олександровича.

Розпочали турнір, у якому взяли участь 48 шахістів та шахматистів. Крім місцевих спортсменів учасниками змагань були шахісти з смт. Нововоронцовки, с. Нововоскресенівки, смт. Високопілля.

Місцевий гросмейстер Йонда Аліна (учениця11класу) всі зустрічі серед школярів пройшла на 12 з плюсом! Друге місце посів учень 9 класу Любимівської ЗОШ Мордух Ярослав та третє місце виборов учень 9 класу Мозоль Руслан.

У ході запеклої боротьби серед дорослих перемогу отримав із м.Нікополя Мартіян Олександр. Друге місце зайняв із села Високопілля Гуцалов Володимир, третім був місцевий шахіст Пасько Сергій.

Усі переможці були нагороджені грамотами, медалями, сувенірами та грошовими преміями. /Files/images/foto__dlya__novin/DSCN1777.jpg